Rulandské bílé (Chateau Valtice)

Jakostní víno, suché, alkohol 12% obj. Zlatožlutá barva, vůně má jemný nádech chlebovinky, Tělnaté víno s výraznější kyselinkou. Víno je vhodné k hutnější, ale ne příliš výrazné úpravě hovězího i vepřového masa nebo k měkkým sýrům s bílou plísní.

Pálava v.h. (Chateau Valtice)

Přívlastkové víno, polosuché, alkohol 12,5% obj. Vůně vína je intenzivně květinová, s tóny čajové růže a vanilky. Chuť je elegantní, kořenitá a výrazná.

Ryzlink Rýnský (Rheinhessen | Německo)

Kabinetní víno, suché, alkohol 12% obj. Světle slámově žluté víno. Ve vůni jasné a svěží. Čisté ovocné tóny, broskev a jablko. V chuti silné, čisté, s dobrou substancí. Dlouhý závěr, ideální pro gastronomii.

Frankovka Rosé (Velké Bílovice)

Moravské zemské víno, suché, alkohol 11,5% obj. Chuť je středně plná, pikantní svěží ovocná s malinovo-jahodovou příchutí, podpořená výraznější, ale hladkou kyselinkou, s jemnými ovocně kompotovými tóny v závěru chuti, dochuť dlouhá ovocně svěží. Vůně je jemná, pikantní, příjemně svěží po dozrávajících malinách a jahodách.

Zweigeltrebe (Mádl | Velké Bílovice)

Jakostní víno, suché, alkohol 12% obj. Červené tiché víno vyrobené z hroznů vinné révy odrůdy 100% Zweigeltrebe vypěstovaných na vinicích moravské vinařské podoblasti Velkopavlovické v obci Velké Bílovice. Jemně strukturované, lehčí víno, ve vůni převládá zralá švestka a černá višeň. V chuti je víno jemné s nízkou stopou tříslovin, které rafinovaně ukrývá chuť lesního ovoce podpořená příjemnou kyselinou.

Malbec (Las Moras | Argentina)

Suché, alkohol 13,5% obj. Měkké, elegantní a teplé červené víno z Argentiny. Intenzivní fialová barva s modrými tóny. Svěží a ovocná vůně švestek a třešní. Chuť je sametová s elegantními a kouřovými tóny vanilky z dubových sudů. Příjemně kořeněné v závěru s pěknou délkou.