O Pivní burze

Zážitková pivnice Pivní burza spojuje požitek z posezení u výběrového piva se zábavou a dravou soutěživostí. Jde o jednoduchý koncept využívající moderních technologií, v Česku zcela jedinečný.

  • Výběrové pivo na čepu
  • Cena piva se odvíjí od jeho oblíbenosti
  • Objednávání přes dotykové obrazovky
  • Příjemné prostředí a salonek pro pořádání akcí a firemních večírků
  • Nekuřácké prostory
  • 2 pivnice v centru Brna

Kam na pivo v Brně? Přece do Pivní burzy!

Usadíte se u nás a před sebou uvidíte dotykovou obrazovku s aktuální nabídkou piva, pohodlně si tak vyberete svého favorita a pár doteky objednáte. Nic výjimečného, s tím už se občas setkáte.

Tajemství je ovšem ukryto v cenách piva a ve vlivu hostů na jejich výši – stejně jako na opravdové burze. Ceny jednotlivých piv stoupají a klesají podle objednávek, a pokud využijete správného okamžiku, můžete se na parťáka naproti jen usmát s pivem o pár korun levnějším, než si chvíli po vás objednal on. Stačí správné načasování a stanete se nejlepším „investorem“ večera!

Na výběr máte z osmi výběrových piv z rodiny pivovarů Lobkowicz, mezi kterými nechybí ani opravdové pivní speciály a jejichž nabídku v průběhu každého večera měníme. Proč jsme nezvolili klasické pivovary, jejichž nabídku najdete na každém rohu? Věříme, že správní brňáci nejvíce ocení právě poctivá piva z tradičních regionálních pivovarů a rádi objeví nějaký nový čepovaný zázrak.

Když vám při ochutnávce piva vyhládne, oceníte bohatou nabídku naší kuchyně. Od drobnějších pivních specialit až po pečená žebírka či tatarák – náš kuchař vás přesvědčí, že to zvládá na jedničku.

Naše časová osa

Location

Zahájení rekonstrukce na Veveří

Trvalo nám přes půl roku, než jsme našli ten správný prostor. Hodiny strávené na prohlídkách, nekonečně telefonátů, ale vyplatilo se. Před námi už tu pár hospod bylo, i přesto nám rekonstrukce zabrala skoro půl roku.

září 2013

Location

Zahájení provozu na Veveří

Konečně otevíráme! Moc zkušeností s provozem jsme neměli, a tak byly začátky dost hektické, někdy i zmatené. Ale postupem času jsme vše vyladili, především i díky Vám a Vaší zpětné vazbě.

24. března 2014

Location

Zahájení rekonstrukce na Jánské

Zjišťujeme, že nám jedna Pivní burza kapacitně nestačí, a tak nadešel čas poohlídnout se po nových prostorech. Podařilo se nám vyhrát výběrové řízení na starou pivnici na Jánské, které pořádalo město Brno. Žluté stěny a hromada odpadu nám napověděly, že nás čeká spousta práce.

září 2015

Location

Zahájení provozu na Jánské

I přes hromadu komplikací, například zastavením stavby na 3 měsíce kvůli památkovému úřadu, se nám podařila většina věcí dokončit včas a otevíráme téměř stejný den, jako před 2 lety na Veveří.

19. března 2016