Nedávno jsme lehce obměnili naši rumovou nabídku, a tak je potřeba naše nové hosty trochu představit.

Ocumare 12 y.o. – Směs třtinových rumů destilovaných z melasy s příměsí semen Guarany. Tento rum má lesklou kaštanovou barvu, nabízí lehce pikantní třtinovou vůni obohacenou o aroma vanilky, čokolády a kávy. Chuť je lehce nasládlá, dobře vyvážená, pikantní, ale hlavně velice jemná a hebká.

Hispánico Elixir – Směs vyzrálých rumů pocházející výhradně z hispánských zemí. Každý jednotlivý rum zrál právě v zemi, kde byla vypěstována cukrová třtina. Tyto rumy byly na závěr zrání převezeny do Španělska (Andalusie), kde probíhal závěrečný blend. Rumy jsou na potřebný čas umístěny do kádí s unikátní směsí bylin, sušených hroznů odrůdy Pero Ximenéz, exotického ovoce a dalších příměsí, která rumu propůjčí svoji nenapodobitelnou chuť a aroma.

Wild Tiger – Exkluzivní indický rum, který se od všech ostatních odlišuje jak svojí chutí, tak i balením. Tento prémiový rum je ojedinělý ale i výrobou, jedná se o směs stařených rumů z melasy a třtinové šťávy. Obojí zraje v dubových sudech po americkém bourbonu. Vyrábí se metodou pot still. Výsledkem se tak stává rum s opravdu unikátní chutí, se kterou se jinde setkat nemůžeme. Navíc každou zakoupenou láhví tohoto rumu je část věnována indickým tygrům.

Diplomatico Mantuano – Směs rumů zrajících 8 let, konkrétně směsí Column, Batch Kettle a Pot Still rumů, které jsou vyrobeny z melasy a z cukrové třtiny. Vůně je silná, těžká, sladká, chuť více kořeněná, než by se čekalo, ale bohata a olejnatá v textuře. Skořice a muškátový oříšek přechází do ostřejších tónů připomínající dub, karamel a náznaky vypáleného barrelu.

Pancho Villa 1998 – Každá láhev Pancho Villa 1998 je explozí skvěle se doplňující vůní a chutí. Tento rum je dokonalou souhrou letitých rumů, které dozrávají v dubových sudech používaných při výrobě jemné tequily. Na konci doušku ucítíte zároveň sladkost i příjemnou kyselost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

four − 1 =